17 Nisan 2012 Salı

Lc Waikiki 2012 İlkbahar Yaz Kız Çocuk Modelleri

2 yorum
Lc Waikiki 2012 çocuk koleksiyonunda birbirinden güzel ve canlı renkler, sevimli çizgi karakterler, neşeli grafikler, ve çiçek desenleri ile baharın ışıltılı ve rengarenk neşesinin habercisi olurken; baskılı şapkalar , peluş çantalar ve neon detayları ile tasarlanmış rahat mı rahat ayakkabılar da sportif güzelliği ile tüm Lc Waikiki sevenlerinin dikkatini çekmeyi başarıyor.

2012 lc waikiki çocuk giyim,ilkbahar yaz çocuk giyim,lc waikiki 2013


Lc Waikiki kız çocukları ilkbahar yaz koleksiyonunda ışıltılı rengarenk modeller bekliyor. Baharı dörtgözle bekleyen Lc Waikiki  kız çocuklarına özel birbirinden canlı temalarla onaların şirinliğini bir kat daha arttırıyor. Beyaz,Pembe,sarı ve turkuvaz renkleri ile turuncu,lila gibi kontrast renklerle uyumu "Rainbow Line" temasında tam bir gökkuşağı havası veriyor.
lcwaikiki-fan.blogspot.com,lc waikiki 2012,lc waikiki 2013

Günlük yaşamda rahat giyinmeyi seven kızlar için LC Waikiki  "Watercolor Line" teması ile romantik çizgileri ve çiçek desenlerini; beyaz , fuşya, fint, petrol ve pembe renklerle onların hem şirin görünmesini hem de rahat giyinmesini sağlıyor.
lc waikiki ilk bahar yaz çocuk koleksiyonu,lc waikiki 2012

Payet, çiçek ve pırıltılı işlemelerden oluşan şirin kızlarımız için Lc Waikiki beyaz , mercan ve sarı renklerden oluşan o şirin uyumu "Marine Line" teması ile tasarımlarında kullanıyor.Son olarakta Lc Waikiki "Topikal Line" teması ile yeşil, fuşya ve beyaz gibi renklerin bolca kullanıldığı desenler ve işlemelerle baharın o eşsiz ışıltılı güzelliğini tasarımlarına yansıtıyor.
lc waikiki 2013 ,lc waikiki yeni sezon,lc waikiki 2012 çocuk

Hadi anne babalar! Sizde bu baharda çocuğunuzun ışıltılı ve şirin görünmesini istiyorsanız Lc waikiki mağazalarında ve internet sitesinde aradığınız her şeye sahip olabilirsiniz. Çocuklarınız Lc Waikiki ile çok mutlu olacak...
lc waikiki 2013 çocuk giyim,2012 lc waikiki çocuk koleksiyonu,ilkbahar yaz çocuk koleksiyonu

2 yorum:

RECEP ÇETİNER dedi ki...

çocuklara mı baksak, ürünlere mi anlayabilmiş değilim :D

Administrator dedi ki...

olmamış mı? :d

Yorum Gönder